Jotun Boya

Ürünler Fenomastic Güzel Evim Fenomastic Güzel Evim Saf İpek

Fenomastic Güzel Evim Saf İpek

Mükemmel Renk Deneyimleri

Fenomastic Güzel Evim Saf İpek
Fenomastic Güzel Evim Saf İpek, duvarlarınızın pürüzsüz ve yumuşak görünmesini sağlar. Diğer ipek mat boyalarda olduğu gibi plastik bir görüntü yerine doğal bir doku oluşturur. Uzun dönemli estetik bir görünüm sunar.

Ürün tipi: Son kat

İpek mat iç cephe boyası

Mükemmel renk deneyimi

Silinebilir

Nedir?
Sağladığı renk kesinliğiyle iç cepheler için mükemmel renk deneyimi sunan Fenomastic Güzel Evim Saf İpek, üstün kaliteli su bazlı ipek mat boyadır. PVA emülsiyon bağlayıcıya sahiptir.

Nerelerde kullanılır?
Pürüzsüz dokusu ve sunduğu uzun dönemli estetik görünüm ile daireler, villalar ve oteller dahil olmak üzere tüm iç cephelerde kullanılması tavsiye edilir. Çimento esaslı sıva, brüt beton, macunlanmış yüzeyler, saten alçı ve alçı levha yüzeylerde kullanılabilir.

Özellikleri:
Uzun ömürlü renklerden oluşan geniş bir renk seçeneği sunar. Diğer ipek mat boyalarda olduğu gibi plastik bir görünüm yerine doğal bir doku oluşturur. Yıkanabilme özelliği duvarlara pürüzsüz, ipeksi bir bitiş verir. Yüksek örtücülük ve kapatıcılık özelliklerine sahiptir. Teneke içi bakteri dayanımı sağlar. Düşük VOC değeri ile iç mekan hava kalitesine katkıda bulunur. APEO, Formaldehit, ağır metaller gibi zararlı kimyasallar içermez.

Uygulaması:
Duvarlarınızı yenilerken, Fenomastic Güzel Evim Saf İpek’i duvarlarınıza doğrudan 2-3 kat uygulayın.

Yeni boyanacak duvarlarda;
1 kat Fenomastic Emulsion Primer veya PVA Primer astar
2 kat Stucco macun
2 kat Fenomastic Güzel Evim Saf İpek